Gdańsk, ul. św. Barbary

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
995 000 PLN
Powierzchnia
72 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
5
Cena
995 000 PLN
Cena za m2
13 819,44 PLN
Powierzchnia
72 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
5
Liczba pięter
5
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2018
Stan nieruchomości
Idealny
Numer oferty
29988/3979/OMS
Liczba łazienek
2

Udostępnij

Całkowicie nowy, umeblowany i wykończony duży apartament podzielony na etapie wykończenia na dwa niezależne mieszkania na wynajem. Idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości inwestycyjnych. Nowy budynek, ścisłe centrum miasta, widok na Motławę i najbardziej atrakcyjną - północną część Wyspy Spichrzów.
Pełna elastyczność wynajmu - dzięki podziałowi na dwa oddzielne apartamenty możliwość przyjmowania grup dużych oraz pojedynczych turystów. Oba apartamenty wykończone w podobnym stylu. Pierwszy z nich - 30,6 m2, drugi - 39,3m2, korytarz wewnętrzny 2,4 m2. (Uwaga - podane metraże w niniejszym ogłoszeniu to wielkości liczone po obrysie podłogi - ze względu na niewielkie skosy wielkość apartamentu podana w księdze wieczystej wynosi 64,59 m2). Do każdego apartamentu przynależy balkon z pięknym widokiem na Motławę. Każde z mieszkań posiada oddzielne liczniki energii elektrycznej.
Całe mieszkanie wyposażone drobiazgowo na potrzeby najmu - aneksy kuchenne, lodówki podblatowe , nowe talerze, sztućce, łącznie z nową pościelą na łóżkach.
Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe w parkingu podziemnym - każde z nich dodatkowo płatne po 30 000 zł. Uwaga - sprzedaje firma - brak podatku pcc - możliwość odliczenia Vatu.

 • Liczba balkonów: 2
 • Komórka: Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
 • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 2
 • Cena za parking podziemny (miejsce): 30 000 PLN
 • Odl. od centrum miasta [km]: 0.1
 • Widok na: Rzeka
 • Kierunek okien w pokojach: Południe, Zachód
 • Czynsz administracyjny: 500 PLN
 • Dostępne od: 2019-03-18

Mikołaj Muskat

 • członek zarządu

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdańsk (80-244) przy al. Grunwaldzka 82. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Sprawdź inne oferty z naszej bazy