Floryda

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
867 217,50 PLN
Powierzchnia
44 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
4
Cena
867 217,50 PLN
Cena za m2
19 709,50 PLN
Powierzchnia
44 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
4
Liczba pięter
14
Typ kuchni
Otwarta
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1960
Stan nieruchomości
Idealny
Numer oferty
29938/3979/OMS

Udostępnij

Przestronne studio (44 m2) w wakacyjnym resorcie w kultowej dzielnicy Miami South Beach - nad samą wodą, w 7-mio hektarowym zamkniętym palmowym gaju. Do dyspozycji: dwie pływalnie (w tym jedna z prywatną piaszczystą plażą), jacuzzi, 450 metrowy nadmorski bulwar, ogrodowy grill, fitness center, mała wewnętrzna restauracja/bar i sklep, marina oraz specjalny teren dla psów (w budowie do sierpnia 2019). Klimatyzacja z nowym elektronicznym regulatorem, otwarty widok na wyspę, w urządzonej kuchni nowe (jeszcze nie używane) zmywarka, kuchenka, lodówka i mikrofalówka, a także bar, w pokoju 3 szafy ścienne, teren i apartament chronione 24/7, pralki i suszarki dostępne na tym samym piętrze.

Miesięczne opłaty 450 $ (w to wliczone: zimna i ciepła woda, klimatyzacja, pływalnie i jacuzzi, ogrodowy grill, wstęp do fitness center dla 2 osób, wywóz śmieci i ochrona). Świetne mieszkanie wakacyjne – lokata - bądź inwestycja na wynajem. Dodatkowo, za niewielką opłatą: parking/garaż, komórka lokatorska (dla osób, które chciałyby wynajmować mieszkanie w trakcie swojej nieobecności - składając tam rzeczy) oraz miejsce na jacht. No i jeszcze: karaibska pogoda gwarantowana PRZEZ CAŁY ROK!

Od czerwca 2019 bezpośrednie połączenie Miami z Warszawą liniami PLL LOT. Własność hipoteczna, zabezpieczenie transakcji kupna/sprzedaży przez Title Company. Ta oficjalna instytucja sprawdza i gwarantuje w USA podstawę prawną zbycia/nabycia nieruchomości, kontroluje wszelkie niezbędne z tym związane dokumenty i prowadzi konto depozytowe, na które kupujący wpłaca/z którego sprzedającemu wypłacane są środki po dokonaniu przeniesienia własności na nabywcę.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu

 • Winda: Tak
 • Platformy parkingowe: Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
 • Recepcja: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Teren ogrodzony: Tak
 • Dostępne w okolicy: Basen, Kort tenisowy, Przystań, Restauracja, Centrum handlowe, Fitnes, Bank
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Główna
 • Widok na: Panorama miasta, Morze, Inne budynki, Park/skwer
 • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Ewa Tulimowska

 • doradca ds nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdańsk (80-244) przy al. Grunwaldzka 82. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Sprawdź inne oferty z naszej bazy