Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Stanisława Wyspiańskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
295 000 PLN
Powierzchnia
41,24 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Cena
295 000 PLN
Cena za m2
7 153,25 PLN
Powierzchnia
41,24 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1934
Numer oferty
29958/3979/OMS

Udostępnij

Atrakcyjna lokalizacja oraz bardzo dobry układ pomieszczeń gwarantuje, że nieruchomość świetnie nadaje się do zakupu w celach inwestycyjnych pod wynajem np. dla studentów.

Mieszkanie w obecnym układzie posiada samodzielną kuchnię i dwa pokoje, przedpokój oraz łazienkę. Istnieje możliwość wyburzenia ściany między pokojem a kuchnią dzięki czemu część dzienna ulegnie powiększeniu.
W kamienicy został przeprowadzony remont: odmalowana i odrestaurowana klatka, wymienione zostały instalacje: elektryczne oraz gazowe.
Na tyłach budynku znajduje się obszerne podwórko do korzystania wyłącznie przez mieszkańców.

Nieruchomość idealnie położona pod względem komunikacyjnym, w zasięgu 5 min pieszo przystanki autobusowe i tramwajowe, w bliskim sąsiedztwie Politechnika Gdańska, GUMed, obok centrum Wrzeszcza, a w nim pełna infrastruktura handlowo - usługowa.

Oferta godna polecenia!

Możliwość szybkiego wydania.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Czynsz administracyjny: 250 PLN
  • Dostępne od: 2019-02-26

Dorota Korycka

  • doradca ds nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdańsk (80-244) przy al. Grunwaldzka 82. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Sprawdź inne oferty z naszej bazy