Gdańsk, Siedlce, ul. Józefa Bema

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
360 000 PLN
Powierzchnia
36,18 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1
Cena
360 000 PLN
Cena za m2
9 950,25 PLN
Powierzchnia
36,18 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Numer oferty
29701/3979/OMS
Liczba łazienek
1

Udostępnij

Lokal znajdujący się w kamienicy obejmuje: znacznej wielkości pokój główny, kuchnię z jadalnią oraz łazienkę. Pomieszczenia utrzymane w jasnej,przyjemnej kolorystyce, duże okna z kierunkami wschód i zachód.
Zaledwie parę kroków aby dostać się do centrum Gdańska, od Bramy Wyżynnej dzieli je zaledwie 950 m. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, apteki, restauracje, kawiarnie, przystanki autobusowe i tramwajowe, a także szpital. Bezpośrednio przed budynkiem rozciąga się piękny park Generała Józefa Bema.
Wystarczy przejść kilkaset metrów, aby dostać się do Parku Kultury i Wypoczynku "Grodzisko".
Opłaty, Czynsz 260 zł + zużycie energii
Ogrzewanie elektryczne podłogowe lub gazowe. Miejsca parkingowe ogólnodostępne.
"Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego."

Ewa Tulimowska

  • doradca ds nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdańsk (80-244) przy al. Grunwaldzka 82. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Sprawdź inne oferty z naszej bazy