Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Jana Kilińskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 006 058 PLN
Powierzchnia
122,69 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
3
Cena
1 006 058 PLN
Cena za m2
8 200 PLN
Powierzchnia
122,69 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
3
Liczba pięter
5
Typ kuchni
Inny
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2017
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Numer oferty
29907/3979/OMS

Udostępnij

Mieszkanie z rynku pierwotnego. Mieszkanie pięciopokojowe z oddzielną kuchnią i dwoma balkonami.

Prestiżowa inwestycja, zrealizowana w historycznej części Wrzeszcza. Powstaje tam kompleks budynków usługowo-handlowo-biurowych i mieszkalnych, który dzięki połączeniu istniejącej zabytkowej architektury z projektowanymi nowoczesnymi budynkami nadaje miejscu nowy, szczególny charakter. Na terenie osiedla powstają lokale mieszkalne i usługowe, a także obiekty kulturalne oraz rekreacyjne. Inwestycja położona w dogodnej lokalizacji, bardzo dobrze skomunikowana - nieopodal znajdują się przystanki SKM, tramwajowe i autobusowe. W pobliżu pełna infrastruktura szkoły, przedszkola, zaplecze handlowo-usługowe, Galeria Bałtycka, tereny zielone i rekreacyjne oraz ścieżki rowerowe. Inwestycja w samym centrum Wrzeszcza, wymarzona lokalizacja zarówno pod inwestycję, jak i do zamieszkania.
Serdecznie zapraszam na prezentację.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Cena za parking podziemny (miejsce): 25 000 PLN
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Ewa Tulimowska

  • doradca ds nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdańsk (80-244) przy al. Grunwaldzka 82. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Sprawdź inne oferty z naszej bazy