Gdańsk, Ujeścisko, ul. Cedrowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
190 944 PLN
Powierzchnia
28,08 m2
Piętro
0
Cena
190 944 PLN
Cena za m2
6 800 PLN
Powierzchnia
28,08 m2
Liczba pięter
3
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Idealny
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2018
Numer oferty
540/3979/OLS

Udostępnij

LOKAL Z RYNKU PIERWOTNEGO.

Od strony alei głównej powstaje ciąg lokali komercyjnych, które świetnie sprawdzą się w roli kameralnych punktów usługowych, wyspecjalizowanych sklepików czy przytulnych kafejek.

Osiedle zostało zaprojektowane jako nowoczesne miasteczko harmonizujące z jego otoczeniem. Przewidziano, by każdy budynek miał w swoim bezpośrednim sąsiedztwie tereny rekreacyjne. Pomiędzy budynkami wygospodarowano wiele miejsc do wypoczynku, zielonych skwerków, a część drzewostanu to istniejący sad owocowy. Ścieżki i placyki zostały oświetlone i urozmaicone elementami małej architektury.

Osiedle zlokalizowane niespełna 5 km od Centrum Gdańska. Dojazd z osiedla do dworca Gdańsk Główny zajmuje ok. 10 minut, a do obwodnicy Trójmiasta ok. 11 minut.

W pobliżu tramwaj oraz przystanki autobusowe. Przy inwestycji wybudowano zatoczki autobusowe, umożliwiające poprowadzenie w przyszłości bezpośredniej linii autobusowej.

Odbiory budynku do 30 XI 2018r.

Podana cena jest ceną netto. Do ceny lokalu należy doliczyć 23% Vat.

Serdecznie zapraszam!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Witryna: Tak
  • Winda: Tak
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Katarzyna Kazior

  • doradca ds nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdańsk (80-244) przy al. Grunwaldzka 82. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Sprawdź inne oferty z naszej bazy