Gdańsk, Wrzeszcz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
598 536 - 1 003 320 PLN
Powierzchnia
55.42 - 111.48 m2
Liczba pokoi
3 - 4
Cena
598 536 - 1 003 320 PLN
Cena za m2
9 000 - 10 800
Powierzchnia
55.42 - 111.48 m2
Nazwa
Gdańsk Wrzeszcz

Udostępnij

Jest to nowa, elegancka kamienica, która harmonijnie koresponduje z otoczeniem, tej kameralnej, a jednocześnie tętniącej życiem części miasta. To doskonałe miejsce dla osób, które z jednej strony cenią spokój, a z drugiej pragną aktywnie korzystać z atrakcji metropolii. Bogate w zieleń urokliwe uliczki, bliskość wielu restauracji, kina czy Starego Maneża tworzą idealną przestrzeń do spędzenia wolnego czasu. Miejskiego charakteru nadadzą inwestycji zlokalizowane na parterze i tworzące mały pasaż - funkcjonalne lokale handlowo-usługowe.

Doskonałe położenie, gwarantuje bliskość głównych ciągów komunikacyjnych umożliwiających szybkie dotarcie do najważniejszych atrakcji Trójmiasta. Niedaleko inwestycji znajdują się: przystanek autobusowy, tramwajowy, ścieżka rowerowa oraz przystanek SKM. Dojazd do trójmiejskiej obwodnicy lub na lotnisko zajmie tylko kilkanaście minut.

Termin realizacji inwestycji: I kw. 2019r.

Serdecznie zapraszamy!
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Poniższe oferty mieszkań są przykładowe. Po więcej ofert prosimy o kontakt z opiekunem inwestycji.

Katarzyna Kazior

  • doradca ds nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdańsk (80-244) przy al. Grunwaldzka 82. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Sprawdź inne oferty z naszej bazy