Gdańsk, Stogi

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
440 000 PLN
Cena
440 000 PLN
Cena za m2
347,55 PLN
Powierzchnia działki
1 266 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
29
Długość działki (mb.)
41
Przeznaczenie działki
Inna
Prąd
Bezpośrednio na działce
Numer oferty
1791/3979/OGS

Udostępnij

Oferujemy Państwu działkę o charakterze usługowo produkcyjnym , w odległości półtorej kilometra do plaży Stogi. Wokół niska zabudowa domków jednorodzinnych oraz pas lasu, oddzielający posesję od Zatoki Gdańskiej .Bardzo dobre połączenie z centrum Gdańska oraz dogodny dojazd do trasy S7" Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego."

  • Obecna zabudowa działki: Inna
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Monika Czarnota

  • doradca ds nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdańsk (80-244) przy al. Grunwaldzka 82. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Sprawdź inne oferty z naszej bazy