Kielno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
350 000 PLN
Cena
350 000 PLN
Cena za m2
339,48 PLN
Powierzchnia działki
1 031 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Ujęcie wody
Miejska
Numer oferty
1851/3979/OGS

Udostępnij

Na sprzedaż malowniczo położona działka, która zabudowana jest budynkiem mieszkalnym w trakcie budowy. Projektowany budynek to obiekt dwukondygnacyjny (parter, poddasze użytkowe), podpiwniczony. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 229,4 m2 (bez piwnicy). Na działce zaprojektowany został również basen otwarty, zlokalizowany przy domu o powierzchni 50 m2. Obecnie zostało wybudowane podpiwniczenie z garażem na dwa samochody a także wykonane zostały wszystkie wyprowadzenia pod pompę ciepła.

Piękna i spokojna okolica. Widok na jezioro i las jest niewątpliwym atutem tej nieruchomości. W niedalekiej odległości zaplecze handlowe, ośrodek zdrowia, szkoła i przedszkole, kościół.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Wszystkie przedstawione informacje oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Jezioro, Las, Przedszkole, Szkoła, Restauracja, Kościół
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las, Jezioro

Monika Czarnota

  • doradca ds nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdańsk (80-244) przy al. Grunwaldzka 82. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Sprawdź inne oferty z naszej bazy