Juszkowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 000 000 PLN
Powierzchnia
219 m2
Cena
3 000 000 PLN
Cena za m2
312,96 PLN
Powierzchnia działki
9 586 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Numer oferty
1827/3979/OGS

Udostępnij

Oferujemy działkę 9.586 m 2 w okolicy Pruszcza Gdańskiego . Podstawowa funkcja wg. MPZP - zabudowa usług i składów z mieszkaniem właściciela.
Kilka minut od obwodnicy Trójmiasta i autostrady A1 . Możliwy dodatkowy dochód z wynajmu hal. Duży utwardzony plac manewrowy jest dodatkowym atutem.
W skład nieruchomości wchodzi dom mieszkalny /ok. 215 m2/ , pomieszczenie gospodarcze oraz produkcyjno-magazynowe o pow. 2400 m2 z pomieszczeniem biurowym 83 m2.


"Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego."

  • Aranżacja działki: Drzewa, Staw
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Widok na: Inne budynki

Monika Czarnota

  • doradca ds nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdańsk (80-244) przy al. Grunwaldzka 82. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Sprawdź inne oferty z naszej bazy