Pępowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
149 000 PLN
Cena
149 000 PLN
Cena za m2
164,64 PLN
Powierzchnia działki
905 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Bezpośrednio na działce
Ujęcie wody
Miejska na działce
Numer oferty
1797/3979/OGS

Udostępnij

Bardzo ładna działka budowlana o pow. 905m2, położona w urokliwym zakątku Pępowa, w bliskim sąsiedztwie strzeżonego osiedla. Działka w kształcie prostokąta, ładnie nasłoneczniona. Teren uzbrojony (w drodze woda, gaz, prąd).

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną oraz usługową (usługi nieuciążliwe). Dopuszcza się samodzielne funkcjonowanie funkcji mieszkaniowej. Dopuszcza się lokalizację wolnostojących garaży i budynków gospodarczych. Parametry zabudowy: zabudowa wolnostojąca, wskaźnik powierzchni zabudowy: do 40%, przy czym pow. budynku mieszkalnego nie może przekraczać 250m2, intensywność zabudowy min.01, max0,6, procent pow. biologicznie czynnej min. 30%, Liczba kondygnacji: do 2 kondygnacji nadziemnych (w tym poddasze użytkowe, wysokość zabudowy do 10m, dach dwu-spadowy lub wielospadowy; szerokość elewacji frontowej - dowolna.

W pobliżu bogate zaplecze handlowo-usługowe: przedszkola, szkoła, centrum handlowe, myjnia samochodowa, stacja benzynowa, kwiaciarnia, fryzjer. Miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana. Szybki dojazd do Centrum Gdańska oraz do Gdyni zapewni Kolej Metropolitalna z przystankiem w Pępowie. Bardzo dobry dojazd do Trójmiejskiej obwodnicy.

Doskonała oferta dla osób, które poszukują działki w atrakcyjnej lokalizacji z dobrą komunikacją, jednocześnie ceniących ciszę i spokój terenów pozamiejskich. Oferta godna uwagi. POLECAM!! Serdecznie zapraszam na prezentację.

Obok - druga działka na sprzedaż o metrażu 892m2.

"Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego."

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 10
  • Liczba możliwych kondygnacji: 2
  • Procent możliwej zabudowy: 40
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Lotnisko, Kolej, Autobus

Katarzyna Kazior

  • doradca ds nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdańsk (80-244) przy al. Grunwaldzka 82. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Sprawdź inne oferty z naszej bazy