OBIEKT
na
SPRZEDAŻ
4 900 000 PLN
11 011,24 PLN/m2
WŁADYSŁAWOWOChałupy
Opis
Villa Baltic została wymyślona i urządzona przede wszystkim z myślą o aktywnie wypoczywających rodzinach z dziećmi, w tym z maluchami. Celem inwestorów było stworzenie domowych, to znaczy wygodnych i bezpiecznych warunków rodzinnego wypoczynku. Udało im się stworzyć coś wyjątkowego, gdzie każdy poczuje się jak u siebie w domu, przytulnie i komfortowo bez względu na porę roku oraz pogodę.
Z pensjonatu do plaży nad pełnym morzem jest ok 150m, a do Zatoki Puckiej zaledwie 100m.
W Villi Baltic znajduje się 13 apartamentów wakacyjnych o powierzchni użytkowej od 16,5 m2 do 37,4 m2 i jeden lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 54.3 m2. Łącznie w budynku znajduje się 14 wydzielonych lokali oraz część wspólna: recepcja i bawialnia, gdzie wieczorami lub w deszczową pogodę wypoczywający spędzają miło czas wśród zabaw, gier czy spotkań towarzyskich. Zgodnie z decyzją Staroty Puckiego każdy z 13 apartamentów wakacyjnych jest samodzielnym lokalem użytkowym, a 1 lokal samodzielnym lokalem mieszkalnym.

Wszystkie w/w lokale posiadają:
- klimatyzację
- rozbudowany aneks kuchenny w skład którego wchodzi zmywarka, kuchenka mikrofalowa, toster, lodówka oraz pełen zestaw naczyń i sztućców
- komfortową łazienkę z bezpieczną, stacjonarną suszarką do włosów i zawsze -ciepłym kaloryferem
- 24 lub 32 calowy telewizor LCD
- DVD
-bezprzewodowy dostęp do Internetu
sejf w rozmiarze pozwalającym na bezpieczne przechowanie laptopa, aparatu fotograficznego, dokumentów i kosztowności
- domofon.

Historia budynku.
Pierwotny budynek pochodzi z roku 1948. W roku 2005 budynek został kupiony przez obecnych właścicieli, którzy w okresie kolejnych 14 miesięcy przeprowadzili kapitalny remont budynku wraz z rozbudową (dodana została jedna kondygnacja). Z pierwotnej bryły budynku zachowane zostały jedynie fundamenty, ściany zewnętrzne i część stropów. Budynek ma wszystkie instalacje z roku 2006: woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie, instalacje elektryczna, wentylacja mechaniczna i klimatyzacja.

Villa Baltic ma bardzo ugruntowaną pozycję jako miejsce pierwszego wyboru dla rodzin z dziećmi ceniących wygodę, wysoką jakość, bezpieczeństwo i możliwość przyrządzania posiłków we własnym zakresie.
Villa otwarta jest od weekendu majowego do połowy września choć z uwagi na pełną infrastrukturę może funkcjonować jako miejsce całorocznego wypoczynku. Zdecydowana większość klientów to klienci spędzający wakacje w Villa Balic od wielu lat.
Villa Baltic posiada własny system rezerwacji przez stronę www.villabaltic.pl umożliwiający płatność kartą kredytową, a także profesjonalny system hotelowy do obsługi recepcji.

Dane techniczne:
Cały budynek wyposażony jest w instalacje wentylacji mechanicznej zapewniającą
ciągłą wymianę powietrza w każdym pomieszczeniu. Główne drzwi wejściowe do budynku i drzwi do każdego apartamentu wakacyjnego otwierane są indywidualnie programowaną karta hotelową.

Media
Woda za wodociągu.
Kanalizacja miejska.
Gaz ze zbiornika 2500 l
Kotłowania gazowa – przygotowanie ciepłej wody (dwa zasobniki o łącznej
pojemności 400 l) i centralne ogrzewanie.
Zużycie mediów może być w każdym lokalu indywidualnie opomiarowane.

Parking
8 miejsc parkingowych na terenie działki nr 149 przed budynkiem i 7 miejsc
parkingowych przy ulicy Sztormowej (w odległości 150 m) na wydzielonym
parkingu.
Szczegóły oferty

Cena4 900 000 PLN

Cena za m211 011,24 PLN

Powierzchnia445 m2

Powierzchnia działki680 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

RynekWtórny

Przeznaczenie (obiekt)Sportowo/Rekreacyjne

Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)Sportowo/Rekreacyjne